Abbas Efendi Urmu Karadut Şurubu | Abbas EfendiUrmu Karadut Şurubu
Abbas Efendi Urmu Karadut Şurubu | Abbas EfendiUrmu Karadut Şurubu

Urmu Karadut Şurubu (201087)

Fiyat : ₺33,00(KDV Dahil)

Urmu Karadut Şurubu

Dutların en hassas ve narini olan Urmu karadutu, diğer türlere benzemeyen ekşimsi bir tada sahiptir. Meyvenin rengi yetiştirilme aşamasındayken kırmızıdan siyaha dönüşür. Narin olması sebebiyle hasadı, diğer dut türlerinden daha fazla özen ister. Dut ağacının meyvelerinin her biri tek tek dikkatle toplanır. Toplanılan meyvelerin korunma aşaması da özen gerektirir. Karadutlar toplandıktan sonra zarar görmemesi için dikkatle sepetlerin içerisine yerleştirilir.

Urmu karadutu; ışığı, güneşi ve suyu çok sever. Bu sebeple yağış alan ılıman bölgelerde yetiştirilir. Diğer dut çeşitlerinin toplanması bittikten sonra hasadına başlanır ve hasat dönemi yaz bitene dek devam eder. Lezzetli ve sağlıklı Abbas Efendi Urmu Karadut Şurubu, mevsiminde toplanan meyvelerden tamamen doğal yöntemler kullanılarak elde edilir.

Urmu Karadut Şurubu

Geleneksel Yöntemlerle Üretilen Urmu Karadut Şurubu

Abbas Efendi Urmu Karadut Şurubu hazırlanırken meyvelere soğuk sıkım yöntemi uygulanır. Meyveler, soğuk suda bekletildikten sonra bu suyla birlikte preslenir. Bu aşamada meyvelerin lezzetini koruması için tek sıkım yöntemi kullanılır. Sıkma işleminin ardından meyvenin özü buhardan ayrılarak şurup haline getirilir. Tüm bu aşamalar gerçekleştirilirken ürüne herhangi bir kimyasal ve ısıl işlem uygulanmaz. Ürün tamamen doğal, katkısız ve sağlıklı şekilde üretilir.

Sadece Urmu karadut kullanılarak elde edilen şurup lezzetli olduğu kadar da sağlıklıdır. En kaliteli meyveler toplanarak doğal yöntemlerle elde edilmiş şurup, vitamin ve mineral deposudur. E, C ve K vitaminleri bakımından son derece zengindir.

Özenli Paketlemeyle Güvenli Ulaşım

Özel cam şişelere aktarılan Abbas Efendi Urmu Karadut Şurubu, koruyucu kapak sistemiyle nemden korunacak şekilde üretilir. Darbe, koku, nem ve sıcaklığa dayanıklılık gösteren özel strafor sistemiyle ve sağlam oluklu mukavva kolilerle kargoya verilir. Bu sayede ürün size ulaşana kadar tazeliğini ve lezzetini korur. Tamamen doğal yöntemler ve kaliteli meyvelerle üretilmiş ürünün kapağını açtığınız anda yayılan ekşi karadut kokusuyla şurubun doğallığını ve lezzetini hissedebilirsiniz. Siz de saf ve doğal Abbas Efendi Urmu Karadut Şurubu’nu Hemen sipariş verebileceğiniz gibi çağrı merkezimizden veya whatsapp 0322 245 0322 üzerinden sipariş verebilirsiniz.