Abbas Efendi Sarı Kantaron Yağı | Abbas EfendiSarı Kantaron Yağı
Abbas Efendi Sarı Kantaron Yağı | Abbas EfendiSarı Kantaron Yağı

Sarı Kantaron Yağı (201063)

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺44,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,90(KDV Dahil)

Sarı Kantaron Yağı

Hücre yenileyici ve iyileştirici özellikleriyle bilinen sarı kantaron (hypericum perforatum) bitkisi yüzyıllardır kullanılan şifalı bir bitkidir. Sarı kantaron yağı, sarı kantaron bitkisinin çiçek, sap ve yapraklarının şifalı içeriğinin saf zeytinyağına geçmesiyle elde edilir. Bu birleşme güneşin sağladığı ısı ve ışık ile gerçekleşir.

Abbas Efendi Sarı Kantaron Yağı’nı üretmek için doğal olarak yetişen sarı kantaron bitkisi, çiçeklendiği dönemde toplanır. Toplanan çiçek, sap ve yapraklar birinci kalite saf zeytinyağının içinde bekletilir. Hazır olduktan sonra cam şişelerde, iklimlendirilmiş depolama alanlarında özenle saklanan sarı kantaron yağı, tazeliğini uzun süre korur.

Sarı Kantaron Yağı

Ayırt edici özelliği kırmızı rengi olan Abbas Efendi Sarı Kantaron Yağı herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu içermez. Tamamen doğal içeriği sayesinde içerek tüketebileceğiniz gibi cildinize sürerek de kullanabilirsiniz.

Kantaron Yağı Nasıl Kullanılır?

Sarı kantaron yağının faydalı etkileri yüzyıllardır bilinir ve dünyanın dört bir yanında kullanılır. Kantaron yağının yemeklerden önce bir tatlı kaşığı içilmesi sindirimi kolaylaştırır. Kabızlık, şişkinlik ve gaz sancısı gibi şikayetlerin azaltılmasına yardımcı olur.

Sarı kantaron yağı saç ve cilt bakımında kullanılabilir. Hücre yenileyici özelliği sayesinde, cilt yaşlanmasını engellemeye yardımcı olur. İçerdiği vitamin ve mineraller sayesinde saçların daha sağlıklı ve parlak olmasına katkıda bulunur.

Sarı Kantaron Yağı

Özenle Paketlenir, Güvenle Kapınıza Gelir

Sağlıklı cam şişede paketlenen sarı kantaron yağı, sızdırmaz kapakla kapatılır ve emniyet bandıyla korunur. Cam ambalajı korumak için özel tasarlanmış strafor köpük içerisinde, çift oluklu mukavva kutularda zarar görmeden güvenle evinize ulaştırılır. Özel strafor köpük, oluşabilecek her türlü taşıma problemine karşı koruma sağlar. Açıldıktan sonra serin ve kuru bir yerde saklanması önerilir.

Abbas Efendi Sarı Kantaron Yağı’nı internetten hemen satın alabilir ya da dilerseniz siparişlerinizi çağrı merkezi ya da WhatsApp 0322 245 0322 hattımızdan verebilirsiniz.