Naturel Sızma Zeytinyağı
Naturel Sızma Zeytinyağı
Naturel Sızma Zeytinyağı
Naturel Sızma Zeytinyağı
Naturel Sızma Zeytinyağı

Naturel Sızma Zeytinyağı (201088)

Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)

Naturel Sızma Zeytinyağı

Yemeklere en önemli lezzeti veren yağların başında zeytinyağı gelir. Doğal yöntemlerle üretilmiş sızma zeytinyağı tadı ve kokusu ile yemeğin kalitesini arttırır. Hatay yöresinden toplanmış en kaliteli zeytinlerden elde edilen Abbas Efendi Naturel Sızma Zeytinyağı hiçbir katkı maddesi içermez. Filtresiz zeytinyağı olduğu için yağın üretildiği zeytine ait tüm aromaları barındırır. Bu sayede hem harika bir renge hem de benzersiz bir dokuya sahip olur.

Naturel Sızma Zeytinyağı

Düşük Asit Derecesi Sayesinde Midenizi Rahatsız Etmez

Abbas Efendi Naturel Sızma Zeytinyağı 0.6 seviyesinde asit derecesine sahiptir. Son derece düşük olan bu değer özellikle mide hassasiyeti bulunan kişiler için bile kolay sindirim imkanı sağlar.

Soğuk sıkım zeytinyağı sayesinde ürünün doğallığı tamamen korunur. Sıkım yapıldıktan sonra gerekli süre boyunca yağ dinlendirilir. Bu sayede filtresiz olarak üretilen yağın içindeki posaların dibe çökmesi sağlanır. Bu da yağın en kaliteli kısmının üst tarafta toplanmasını sağlar.

Naturel Sızma Zeytinyağı

Sağlıklı ve Kaliteli Paketleme İle Sofranıza Gelir

Özel dökme kapağına sahip olan ürünler sayesinde hem taşıma hem de kullanım sırasında dökülmeler engellenir. Zeytinyağının kokusunu ve tadını saklarken diğer tüm etkilerden korumak için cam şişeler kullanılır. Bu sayede lezzetli ve saf Abbas Efendi Naturel Zeytinyağı sağlığınızı da düşünür. Tüm cam şişelerin üzeri ilk kullanım öncesinde özel koruyucu ambalajla kaplanarak sizlere gönderilir. Hatay yöresinin en leziz zeytinlerinden üretilen doğal zeytinyağı ile siz de sofralarınıza saflığı getirebilirsiniz. 

Naturel Sızma Zeytinyağı

Abbas Efendi Naturel Sızma Zeytinyağı'nı Hemen sipariş verebileceğiniz gibi çağrı merkezimizden veya whatsapp 0322 245 0322 üzerinden sipariş verebilirsiniz.