Nar Ekşisi
Abbas Efendi Nar Ekşisi | Abbas EfendiNar Ekşisi

Nar Ekşisi (201074)

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺39,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,90(KDV Dahil)

Nar Ekşisi

Hem tatlı hem de ekşi şekilde tüketilen nar, özellikle ekşi haliyle yemeklerde ve salatalarda tercih edilir. Mayhoş bir tadı olan nar ekşisi, farklı tariflerle yapılan salataların tadını dengelemek için nefis bir seçenektir. Bunun dışında çiğ köfte gibi lezzetlerle de harika bir uyum sağlar. Doğal narlardan üretilen Abbas Efendi Nar Ekşisi tamamen nar içeriğinden oluşur. Piyasada bulunan pek çok ürün gibi nar ekşisi sosu değildir. Seyreltilmemiş nar ekşisi olarak üretilen ürün farklı şekillerde kullanım için uygundur.

Nar Ekşisi

%100 Nar Ekşisi İle Sağlıklı ve Lezzetli Yemekler

Tamamen nar özünden elde edilen Abbas Efendi Nar Ekşisi Konsantresi ile yemeklerinizi tatlandırırken sağlığınızı koruyabilirsiniz. Narın içinde bulunan çok sayıda asit ve vitamin sayesinde özellikle kış aylarında metabolizmanızı güçlendirebilirsiniz. Sadece aromatik tat vermek için kullanılan nar ekşisi soslarının aksine Abbas Efendi %100 Nar Ekşisi en kaliteli ürünlerin toplanması sonucunda elde edilir. Doğal yöntemler ile sıkılır, süzülür ve konsantre halinde dalından sofranıza kadar katkısız şekilde ulaşır.

Nar Ekşisi

Dalından Sofranıza Özenle Teslimat

Doğallığı ve farklılığı hissetmek için en iyi seçenek olan Abbas Efendi Nar Ekşisi Konsantresi özenle paketlenir. En sağlıklı çözümlerden biri olarak cam şişelere doldurulan ürün,Şişelerin ağzı sızdırmaya karşı dayanıklı kapaklar ile kapatılır. Ürünler kargolanmadan önce darbelere karşı koruyucu özel straforlara yerleştirilir. Bu şekilde doğadan sofranıza doğru doğal bir yolculuk başlar. Siz de sofralarınıza saflığı taşımak istiyorsanız Abbas Efendi Nar Ekşisi'ni Hemen sipariş verebileceğiniz gibi çağrı merkezimizden veya whatsapp 0322 245 0322 üzerinden sipariş verebilirsiniz.