Abbas Efendi Kekik Yağı | Abbas EfendiKekik Yağı 30 ml
Abbas Efendi Kekik Yağı | Abbas EfendiKekik Yağı 30 ml

Kekik Yağı 30 ml (201060)

Kekik Yağı

Kekik, besin değeri yüksek bir bitkidir ve insan sağlığına da oldukça faydalıdır. Bol güneş alan bölgelerde, uygun nem ve sıcaklık koşullarında özenle yetiştirilen kekik bitkisi; toplandıktan sonra kurutularak yağ yapmaya uygun hale getirilir. Son derece özenli bir şekilde toplanıp kurutulan kekikler, tüm doğallıklarıyla ve mis gibi kokularıyla kekik yağına dönüştürülür. Üretimden sonra cam şişelerde sunulan Abbas Efendi Kekik Yağı, en natürel haliyle sofralarınıza ulaşır.

Kekik Yağı

Kekik Yağının Kullanım Alanları

Hiçbir katkı maddesi içermeyen kekik yağı, içerdiği mineral ve vitaminler nedeniyle saç ve cilt bakımında sıklıkla tercih edilir. Mideye iyi gelen, antibakteriyel ve antioksidan özellikleriyle öne çıkan, üst solunum yolu rahatsızlıklarında etkili olan kekik yağı; doğal bir masaj yağı olarak da kullanılabilir.

Abbas Efendi Kekik Yağı, aynı zamanda sağlıklı yemekler hazırlamayı da mümkün kılar. Balık, et ve tavuk yemeklerine bir tatlı kaşığı ekleyip yemeklerinizin lezzetini artırabilirsiniz. Ayrıca farklı sosların yapımında da kullanabilirsiniz.

Kekik Yağı

Güvenilir ve Hijyen Koşullarına Uygun Paketleme

Yalnızca doğal malzemeler kullanılarak üretilen Abbas Efendi’nin tüm ürünleri hijyenik koşullarda dikkatli ve güvenli bir şekilde paketlenir. Cam şişede satışa sunulan Abbas Efendi Kekik Yağı özel olarak üretilen darbe ve neme dayanıklı straforlarda, çift oluklu koliler içerisinde paketlenerek size ulaşmak üzere yola çıkar. Abbas Efendi Kekik Yağı hava almayan cam şişe içerisinde ve oda sıcaklığında uzun süre saklanabilir.