Abbas Efendi Keçiboynuzu Özü | Abbas EfendiKeçiboynuzu Özü
Abbas Efendi Keçiboynuzu Özü | Abbas EfendiKeçiboynuzu Özü

Keçiboynuzu Özü (201081)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺44,90(KDV Dahil)

Keçiboynuzu Özü

Doğal şeker oranının yüksekliği sayesinde enerji verici doğal bir besin olan keçiboynuzu, genel sağlık durumu üzerindeki olumlu etkileriyle dikkat çekicidir. Akdeniz bölgesine özgü keçiboynuzundan elde edilen Abbas Efendi Keçiboynuzu Özü; meyvenin kendine özgü doğal aroması ve kokusunun muhafaza edildiği özel bir üründür. Keçiboynuzunun besin bileşenlerini kaybetmesini önleyen soğuk pres yöntemiyle üretilen keçiboynuzu özü, saf ve doğal aromasıyla kendine özgü kokusu ve lezzetini korur.

Keçiboynuzu Özü

Doğadan Gelen Lezzet: Abbas Efendi Keçiboynuzu Özü

Hijyen kurallarına uygun ve geleneksel yöntemlere bağlı olarak soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen Abbas Efendi Keçiboynuzu Özü; yüksek oranda kalsiyum, demir, magnezyum, potasyum sodyum mineralleri ile E ve C vitaminleri içerir. Yüksek sıcaklıklara maruz kalmadan üretimi yapıldığı için kendine has aroma ve kokusundan hiçbir şey kaybetmeyen ürün, cam şişelerde tüketiciyle buluşur. Kapağını açar açmaz keçiboynuzunun doğal koku ve lezzetini bulabileceğiniz Abbas Efendi Keçiboynuzu özü; tatlılarda, kek ve kurabiyelerde, kahvaltılarda rahatlıkla kullanılabilir.

Keçiboynuzu Özü

Özel Ambalajında Sağlıklı Kullanım

Şeker, katkı maddesi ve koruyucu içermeyen doğal ve saf bir besin olan Abbas Efendi Keçiboynuzu Özü; sızdırmaz çift silikon yapılı kapağı ve üzerindeki emniyet bandı ile tüketicilere ulaşır. Cam şişelerde satışa sunulan ürün, kargo sürecinde olası riskleri ortadan kaldırma amacıyla Abbas Efendi’ye özgü özel tasarım straforlarla gönderilir. Sıcaklık, nem, su, koku ve darbelere dayanıklı straforlar sayesinde ürün, ilk günkü tazeliğini koruyarak kullanıcılara hasarsız ulaşır.

Abbas Efendi Keçiboynuzu Özü'nü Hemen sipariş verebileceğiniz gibi çağrı merkezimizden veya whatsapp 0322 245 0322 üzerinden sipariş verebilirsiniz.