Abbas Efendi Kara Üzüm Özü | Abbas EfendiKara Üzüm Özü
Abbas Efendi Kara Üzüm Özü | Abbas EfendiKara Üzüm Özü

Kara Üzüm Özü (201066)

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺44,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,90(KDV Dahil)

Kara Üzüm Özü

Ilıman iklimleri seven kara üzüm; Marmara, Güneydoğu Anadolu, Karadeniz ve Ege bölgelerinde yetiştirilmektedir. Abbas Efendi Kara Üzüm Özü, üzümün çekirdeği ve öz suyundan elde edilerek faydalı besinler kaybolmadan kullanıcılara sunulur. Üzümün toplanma işlemi büyük bir titizlikle yapılarak herhangi bir ezilmeye neden olunmaz. Bağlardan toplanan ürünlere hiçbir katkı ya da koruyucu madde eklenmeden özünün çıkarılma işlemi uygulanır. Abbas Efendi, üzümlerin doğal halini muhafaza ederek kullanıcılarına sunar.

Kara Üzüm Özü

Organik Yapısıyla Faydalı Kara Üzüm Özü

Tamamen organik kara üzümlerin özünden soğuk pres yöntemiyle elde edilen Abbas Efendi Kara Üzüm Özü, benzersiz saflığıyla damakta hoş bir tat bırakır. Geleneksel yollar ile elde edilen özler, üzümlerin besin ve lezzet değerlerini kaybetmeden işlenir ve doğallıkları korunur.

Katkı maddesi içermeyen, şeker ilave edilmeden hazırlanan Abbas Efendi Kara Üzüm Özü cam şişede sunulur. Doğal yapıdaki ürün kokusu ve lezzetiyle fark yaratır. C, E vitaminleri ve birçok mineral barındıran içeriğiyle aynı zamanda sağlıklıdır.

Kara Üzüm Özü

Sağlıklı ve Özenli Paketleme

Abbas Efendi Kara Üzüm Özü, herhangi bir sızdırma ya da bozulma olmaması için çift silikonlu kapakla muhafaza edilir. Ayrıca ürünün açılmadığını belli eden emniyet bandıyla tüketicilerine güven aşılar. Ürün paketlenirken cam şişesinin zarar görmesini veya kırılmasını engelleyecek strafor ve özel kolilerle güvence altına alınır. Özel üretim ve muhafaza tekniği sayesinde ürünün oldukça uzun bir kullanım ömrü bulunur. 

Abbas Efendi Kara Üzüm Özü'nü Hemen sipariş verebileceğiniz gibi çağrı merkezimizden veya whatsapp 0322 245 0322 üzerinden sipariş verebilirsiniz.