Çam Kozalağı Suyu
Çam Kozalağı Suyu

Çam Kozalağı Suyu (201061)

Fiyat : ₺24,90(KDV Dahil)

 

Çam Kozalağı Suyu

Çam kozalağı suyu Torosların karaçam ormanlarında doğal ortamında yetişen taze çam kozalakları ile üretilir.

Yeşil iken toplanan çam kozalakları özenle seçilip kırıldıktan sonra su ile kaynatılarak içindeki faydalı özününün çıkması sağlanmaktadır.

Süzülerek saf ve katkısız olarak cam kavanozlara dolum yapılmaktadır.

Ağzı açıldığı andan itibaren buzdolabında saklanmalı ve 5 günde tüketilmelidir.

Aç karnına günde yarım çay bardağı içilmesi tavsiye edilmektedir.

İçmeden önce çalkalanmalıdır.

Şekersizdir.

Hiçbir katkı maddesi yoktur.

UYARILAR

İlaç değildir.

Hastalıkların tedavi edilmesi amacıyla veya diyet amaçlı kullanılmaz.

Tavsiye edilen kullanım dozunu aşmayınız.

Ürünümüz doğal bir üründür bu yapısından dolayı renk değişimi, tortulaşma, katılaşma veya bulanıklık oluşabilir. Bu durum bozulma değildir.

Güneş ışığından ve yüksek parlak ışıktan koruyarak muhafaza ediniz.

Satışa sunulmakta olan ürünlerimizin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir.

Web sitemizde ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılamamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 
fncOptimizeScript(function () { if(typeof fbq === 'undefined') { !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.agent='plticimax';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','//connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '370475383610758'); fbq('track', 'PageView'); }}); fbq('track', 'ViewContent', { content_name: 'Çam Kozalağı Suyu', content_category: 'Meyve Özleri ve Şuruplar', content_ids: ['108'], content_type: 'product', value: 24.90, currency: 'TRY' }, {eventID: '2022062519_xv5ialfjev2ejwfb5ozvfx5a_ViewContent_108'});