Abbas Efendi Beyaz Dut Özü | Abbas EfendiBeyaz Dut Özü
Abbas Efendi Beyaz Dut Özü | Abbas EfendiBeyaz Dut Özü

Beyaz Dut Özü (201083)

Fiyat : ₺42,90(KDV Dahil)

Beyaz Dut Özü 

Ilıman iklimi ve güneşi seven beyaz dut, yağış alan bölgelerde yetiştirilir. Adıyaman, iklim özellikleri ve toprak yapısı itibarıyla en iyi dutların yetiştirildiği yerlerden birisidir. Adıyaman’da ağustos ayının sonlarına kadar beyaz dutlar, elle tek tek toplanarak hasat edilir. Aynı zamanda dut ağaçlarının altına temiz bez serildikten sonra ağaç dalları sallanarak da toplanabilir. Tüm hasat aşamaları narin ve yumuşak yapıya sahip olan meyvenin zarar görmemesi için özenle gerçekleştirilir.

Abbas Efendi Beyaz Dut Özü, özenle toplanmış meyvelerin besin değerlerini kaybetmemesi için bekletilmeden hızlıca üretilir. Üretim aşamasında herhangi bir kimyasal ve ısıl işlem uygulanmaz. Dutlar soğuk sıkım yöntemiyle, tamamen doğal halde sunulur. Üretiminin ardından cam şişelerin içerisinde, size ulaşana kadar tazeliğini koruması için saklanır.

Beyaz Dut Özü

Lezzetli ve Sağlıklı Beyaz Dut Özü

Abbas Efendi Beyaz Dut Özü üretilirken meyve dışında herhangi bir madde kullanılmaz. Sadece Adıyaman’dan özenle toplanan dutlar hem lezzetini hem de vitaminini koruması için soğuk suyun içinde bekletilir. 24 saatin ardından meyveler preslenir. Soğuk sıkım işleminden sonra düşük ısı kullanılarak suyun buharlaşması sağlanır. Bu sayede tamamen doğal ve lezzetli dut özü elde edilir.

Doğal yöntemlerle elde edilen dut özünün her tüketiminde doğallıktan gelen lezzet hissedilir. Beyaz dut özü lezzetli olduğu kadar da sağlıklıdır. A ve C vitamininden zengin olan dut meyvesi sindirim sistemi ve kalp sağlığı açısından oldukça faydalıdır.

Beyaz Dut Özü

Koruyucu Ambalajla Doğadan Evinize Gelen Lezzet

Soğuk sıkım yöntemiyle elde edildikten sonra cam şişelerin içine aktarılan dut özü, ambalajının tamamen camdan üretilmesi sayesinde sağlığa zararlı herhangi bir maddeyle temas etmekten korunur. Ürün, özel koruyucu straforla birlikte darbelere ve neme dayanıklı kolilerle ambalajlanarak muhafaza altına alınır. Cam şişenin kapağı sızdırmaz özelliğe sahiptir. Bu sayede doğal dut pekmezi, en taze haliyle herhangi bir zarar görmeden sizlere ulaştırılır.

Dut yetiştiriciliği ile ünlü olan Adıyaman’dan mevsiminde toplanan dutlardan elde edilmiş Abbas Efendi Beyaz Dut Özü’nü Hemen sipariş verebileceğiniz gibi çağrı merkezimizden veya whatsapp 0322 245 0322 üzerinden sipariş verebilirsiniz.