Abbas Efendi Arı Sütü | Abbas EfendiArı Sütü
Abbas Efendi Arı Sütü | Abbas EfendiArı Sütü

Arı Sütü 10 gr (201092)

Fiyat : ₺75,00(KDV Dahil)

Arı Sütü

Arı sütü, bolca polen ve nektarla beslenen genç bal arılarının salgıladığı besin değeri yüksek bir gıdadır. Sadece bu özel gıdayla beslenen kraliçe arı yaklaşık 5 yıl yaşarken bal arısı yaklaşık 45 gün yaşar.

Abbas Efendi size saf ve doğal ürünler sunar. Bu hassasiyeti arı kovanlarını seçerken de gösterir. Doğal ortamında üretilen Abbas Efendi Arı Sütü toplandıktan sonra içerisine koruyucu ve katkı maddesi konmadan cam kaplarda saklanır.

Arı Sütü Kullanımı

 

  • Abbas Efendi Arı Sütü için tavsiye edilen günlük tüketim miktarı yetişkinler için 15 g, çocuklar içinse 1 g’dır. Çocuklara vermeden önce doktora danışmayı ihmal etmeyin.

  • Önerilen miktarda Abbas Efendi Arı Sütü’nü yoğurt, su ve sütle karıştırarak tüketebilirsiniz.

  • Abbas Efendi Arı Sütü ile metal bir objenin temasından kaçının. Metal kaşık yerine cam, porselen veya ahşap kaşık kullanın.

  • Arı Sütü’nü teslim alınca hemen buzdolabına veya derin dondurucuya koyun. Bitene kadar da soğutucuda saklayın.

 

Arı Sütü Tüm Doğallığıyla Evinizde

Abbas Efendi Arı Sütü özel depolarda muhafaza edilerek ilk günkü tazeliğiyle size ulaşır. Kargo sürecinde kalite kaybına uğramaması için cam şise; koku, nem, sıcaklık ve darbelere karşı korunaklı özel strafor ambalaja konur.Strafor ambalaj da çift oluklu koliye konularak güvenle size gönderilir. Özenle toplanan Abbas Efendi Arı Sütü’nü Hemen sipariş verebileceğiniz gibi çağrı merkezimizden veya whatsapp 0322 245 0322 üzerinden sipariş verebilirsiniz.