Abbas Efendi Arı Poleni
Abbas Efendi Arı Poleni

Arı Poleni (201013)

Arı Poleni

En yüksek besin değerine sahip gıdalardan biri olarak bilinen arı poleni çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin tüketimine uygundur. Arılar farklı bitkilerden polen toplar ve bu polenler kovanda bir araya getirilir. Protein gibi önemli yapı taşları dışında vitamin ve mineralleri de vücuda almak için düzenli olarak arı poleni tüketebilir, Abbas Efendi Arı Poleni ile ürünün en doğal halini kolayca keşfedebilirsiniz.

Arı Poleni

Saf, Doğal ve Sağlıklı Arı Poleni

Arı poleni, aynı zamanda arıların da besini niteliğindedir. Doğal kovanları ziyaret ederek özenle polen toplayan arıcıların elde ettiği bu ürünler gelişim çağındaki çocuklardan başlayarak herkes tarafından tercih edilmelidir. Özellikle temiz havaya sahip, yüksek yaylalarda yaşayan arıların kovanlarından toplanan polenler doğallığın zirvesinden sofranıza ulaşır. Katkı maddesi içermeyen polenlerin tamamı arıların ziyaret ettiği çiçeklerin tadının ve kokusunun bir arada sentezlenmesi ile daha lezzetli hale gelir. Abbas Efendi Arı Poleni ile en iyi şartlarda toplanmış ve üretilmiş ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Arı Poleni

Yüksek Yaylalardan Sofranıza Doğal Yolculuk

Hiçbir katkı maddesi ve ilave şeker içermeyen Abbas Efendi Arı Poleni özenle paketlenir. En sağlıklı ürünleri korumak için cam kavanozlar tercih edilir. Aynı zamanda polenin hava almasını engellemek amacıyla kaliteli kapaklar kullanılır. Cam kapların kırılmasını engelleyecek şekilde taşıma sırasında koruyucu görevi gören özel kutular kullanılarak size gönderilir. Yüksek rakımlı yaylalardan mutfağınıza gelen

Abbas Efendi Arı Poleni’ni Hemen sipariş verebileceğiniz gibi çağrı merkezimizden veya whatsapp 0322 245 0322 üzerinden sipariş verebilirsiniz.