Abbas Efendi Andız Özü | Abbas EfendiAndız Özü
Abbas Efendi Andız Özü | Abbas EfendiAndız Özü

Andız Özü (201071)

Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)

Andız Özü

Ülkemizde özellikle Akdeniz bölgesinde yoğun olarak yetişen ardıç ağacının meyvesi olan andız, kalsiyum ve E vitamini başta olmak üzere pek çok vitamin ve mineral için iyi bir kaynaktır. Antioksidan bileşenleri ile ön plana çıkan andız meyvesi özellikle kış aylarında soğuk algınlıkları tedavisine yardımcı olur. %100 andız meyvesi kullanılarak üretilen Abbas Efendi Andız Özü, meyvenin besin değerinin korunmasını sağlayan soğuk pres yöntemiyle elde edilir. Meyve sıcağa maruz kalmadığı için kendine has aroma, koku ve lezzetini korur.

Andız Özü

Doğal ve Katkısız Andız Özü

Besinleri en doğal haliyle tüketicilere ulaştırmayı hedefleyen Abbas Efendi; şeker, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen andız özü ile damaklarda kalıcı bir lezzet bırakır. Ürün kapağını açar açmaz doğallığını hissedebileceğiniz Abbas Efendi Andız Özü, tazeliği ve kendine has üretim teknikleri ile farkını ortaya koyar. Ardıç ağacının dallarından tek tek toplanan andız meyvesi, özel iklimlendirilmiş depolama alanlarında itinayla muhafaza edilir ve hijyen kurallarına uygun şekilde soğuk pres yöntemiyle andız özü haline getirilir.

Özenle Paketleme

Cam şişelerde tüketicisiyle buluşturulan Abbas Efendi Andız Özü, kargo sırasında yaşanabilecek olası riskleri ortadan kaldırmak amacıyla markaya özgü üretilen özel straforlarda kullanıcılara gönderilir. Darbe, ısı, ışık, su ve neme karşı dayanıklı olan straforlar sayesinde güvenle tüketiciye ulaşan ürün, çift silikonlu kapağı ve özel emniyet bandı ile hijyenik bir kullanım fırsatı sunar. Satın aldığınız andız özünü kuru ve serin bir yerde güneş ışığına maruz bırakmadan muhafaza etmelisiniz.

Abbas Efendi Andız Özü'nü Hemen sipariş verebileceğiniz gibi çağrı merkezimizden veya whatsapp 0322 245 0322 üzerinden sipariş verebilirsiniz.