Abbas Efendi Alıç Sirkesi | Abbas EfendiAlıç Sirkesi 500 ml
Abbas Efendi Alıç Sirkesi | Abbas EfendiAlıç Sirkesi 500 ml

Alıç Sirkesi 500 ml (201077)

Fiyat : ₺31,90(KDV Dahil)

Alıç Sirkesi

Alıç, on metre yüksekliğe kadar ulaşan ve dikenlerle kaplı bir ağaçta yetişir. Bu meyveden üretilen alıç sirkesi hem leziz hem de şifalıdır. Alıç meyvesinin toplanması zahmetli olduğu için sirkesi de son derece kıymetlidir. Abbas Efendi Alıç Sirkesi doğal fermantasyon yöntemiyle üretilerek size sunulur.

Alıç Sirkesi

Şifa Deposu Abbas Efendi Alıç Sirkesi

Antik çağlarda neşe ve mutluluğun sembolü olarak kabul edilen alıç, bir sonbahar meyvesidir. Dağlık alanlarda kendiliğinden yetişen meyve sarı ya da kırmızı renklere sahiptir. Küçük çiçekler açan ağacın meyveleri ekim ve kasım ayları arasında olgunlaşır. Dalından büyük bir özenle toplanan alıçlardan sirke yapmak için hiçbir katkı maddesi kullanılmaz.

Abbas Efendi Alıç Sirkesi kötü kolesterolün düşürülmesinde ve mide rahatsızlıklarının hafifletilmesinde etkilidir. Mide asidinin dengelenmesi için salatalara ekleyerek ya da suya katarak tüketebilirsiniz. Yoğun bir lezzeti bulunan alıç sirkesini salatalarınıza az miktarda ekleyebilir, farklı tariflerde güvenle kullanabilirsiniz.

Alıç Sirkesi

Cam Ambalajla Güvende

Abbas Efendi Alıç Sirkesi tamamen doğal yöntemlerle üretilir ve cam şişelere doldurulur. Şişelerin ağzı sızdırmaya karşı dayanıklı kapaklar ile kapatılır. Türkiye’nin her yerine kargoyla gönderilebilen alıç sirkeleri darbelere dayanıklı özel straforlarla paketlenir. Paketler ayrıca çift oluklu kolilere konur ve evinize ulaşana kadar koruma altında tutulur.

Abbas Efendi Alıç Sirkesi’ni Hemen sipariş verebileceğiniz gibi çağrı merkezimizden veya whatsapp 0322 245 0322 üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

 
fncOptimizeScript(function () { if(typeof fbq === 'undefined') { !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.agent='plticimax';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','//connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '370475383610758'); fbq('track', 'PageView'); }}); fbq('track', 'ViewContent', { content_name: 'Alıç Sirkesi 500 ml', content_category: 'Doğal Yağlar ve Sirkeler', content_ids: ['118'], content_type: 'product', value: 31.90, currency: 'TRY' }, {eventID: '2022062519_af4ltn43sbvpm4ohbeyx01cb_ViewContent_118'});